Na krok od Raja

Cottage Breza sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj v tichom prostredí na okraji lesa v stredisku Košiarny briežok neďaleko Čingova.

Hosťom ponúka vyšší štandard ubytovania v  novo skolaudovanej chate počas celého roka. Celková kapacita chaty je 10 lôžok (8 + 2 prístelky). Na poschodí sú 3 izby (jedenkrát dvojlôžková izba s výhľadom na Staré mesto Spišskej Novej Vsi a balkónom). Ďalšie dve izby sú situované na juh a sever. Južná izba je štvorlôžková, ktorá obsahuje jednu poschodovú posteľ s pohodlným  rozťahovacím gaučom pre dve osoby. Severná izba má dve dvojposchodové postele,s úložným priestorom pre batožinu.Na poschodí sa nachádza kúpeľňa s dvoj umývadlom a vaňou. Prízemie tvorí spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, nadštandardnou kuchyňou v plnej výbave (sklokeramicka varná doska, umývačka riadu, rúra, mikrovlnka a chladnička s mrazničkou). Na prízemí je ešte toaleta so sprchovým kútom.

K vybaveniu chaty patrí televízor, káblová TV, neobmedzený WiFi internet + športové potreby. V areáli chaty sa nachádza altánok s posedením (kotlík na guláš, parkovanie pri objekte sú samozrejmosťou) .

Srdečne vás Pozývame na dovolenku do raja, či už ste rodina s deťmi alebo skupina priateľov.

Pred nástupom na ubytovanie si, prosím pozorne prečítajte, resp. vytlačte chatový poriadok

Želáme vám príjemný pobyt v Cottage Breza!